İbo Reyiz ツ
İbo Reyiz ツ

Kısacası ismim İbrahim, Azerbaycanlıyım. 19 Yaşındayım video çekmeyi ve oyun oynamayı seven biriyim. 500 Abone = 5 Mayıs 2018 600 Abone = 6 Eylül 2018

Aboneler

492

gösterimler

34,467

Videolar

58

YouTube ID

UCtMfUs51zgpaQsKUsoVDdcA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-25 Sun 494 - 34,415 - 58 -
2024-03-02 Sat 493 -1 34,416 +1 58 -
2024-03-05 Tue 493 - 34,416 - 58 -
2024-03-07 Thu 493 - 34,418 +2 58 -
2024-03-10 Sun 493 - 34,427 +9 58 -
2024-03-19 Tue 493 - 34,430 +3 58 -
2024-03-20 Wed 493 - 34,430 - 58 -
2024-03-21 Thu 493 - 34,430 - 58 -
2024-04-01 Mon 493 - 34,433 +3 58 -
2024-04-02 Tue 493 - 34,433 - 58 -
2024-04-11 Thu 492 -1 34,451 +18 58 -
2024-04-13 Sat 492 - 34,452 +1 58 -
2024-04-19 Fri 492 - 34,466 +14 58 -
2024-04-20 Sat 492 - 34,466 - 58 -
2024-04-21 Sun 492 - 34,467 +1 58 -
Toplam Özet -2 +52 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes