bunu da öğrenmeliyim
bunu da öğrenmeliyim

Bunu da öğrenmeliyim dediğiniz her şey bu sayfada.Mitoloji, origami, eğitsel oyunlar, hayatımızı kolaylaştıran bilgiler, lol, eğitsel animasyonlar ve daha fazlası burada. Bilgi paylaştıkça çoğalır. İyi seyirler.

Aboneler

1,000

gösterimler

199,675

Videolar

35

YouTube ID

UCtvCw-UgQWED2GVb_kVhfjQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-09 Fri 985 - 199,000 - 35 -
2024-02-13 Tue 986 +1 199,077 +77 35 -
2024-02-21 Wed 987 +1 199,147 +70 35 -
2024-03-01 Fri 1,000 +13 199,307 +160 35 -
2024-03-04 Mon 1,000 - 199,351 +44 35 -
2024-03-10 Sun 1,000 - 199,393 +42 35 -
2024-03-15 Fri 1,000 - 199,425 +32 35 -
2024-03-19 Tue 1,000 - 199,446 +21 35 -
2024-03-26 Tue 1,000 - 199,536 +90 35 -
2024-03-27 Wed 1,000 - 199,539 +3 35 -
2024-03-29 Fri 1,000 - 199,541 +2 35 -
2024-04-04 Thu 1,000 - 199,588 +47 35 -
2024-04-09 Tue 1,000 - 199,632 +44 35 -
2024-04-16 Tue 1,000 - 199,675 +43 35 -
2024-04-17 Wed 1,000 - 199,675 - 35 -
Toplam Özet +15 +675 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes