İrfan Yıldırım
İrfan Yıldırım

@irfan.music

Aboneler

349

gösterimler

17,945

Videolar

7

YouTube ID

UCu3qroSj41nsiMqg69SMidw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 346 - 17,769 - 7 -
2024-01-29 Mon 346 - 17,769 - 7 -
2024-02-07 Wed 348 +2 17,790 +21 7 -
2024-02-17 Sat 348 - 17,817 +27 7 -
2024-02-18 Sun 348 - 17,817 - 7 -
2024-02-19 Mon 348 - 17,817 - 7 -
2024-02-20 Tue 348 - 17,818 +1 7 -
2024-03-02 Sat 349 +1 17,832 +14 7 -
2024-03-06 Wed 349 - 17,835 +3 7 -
2024-03-10 Sun 349 - 17,855 +20 7 -
2024-03-13 Wed 349 - 17,862 +7 7 -
2024-03-25 Mon 349 - 17,895 +33 7 -
2024-03-27 Wed 349 - 17,900 +5 7 -
2024-04-06 Sat 349 - 17,924 +24 7 -
2024-04-16 Tue 349 - 17,945 +21 7 -
Toplam Özet +3 +176 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes