Deniz Su Arıtma & Kombi
Deniz Su Arıtma & Kombi

Arıtma konusunda sağlıklı ve doğru bilgiler alabileceğiniz.. Kombi bakım onarım konusunda uzman ekibimizle sizleri bilgilendiren Kanalımızı Takipte kalın!!..

Aboneler

2,570

gösterimler

130,733

Videolar

72

YouTube ID

UCuOW0Ver9mMMu4ZPYJk5LyQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-29 Mon 2,570 - 45,929 - 34 -
2024-02-02 Fri 2,570 - 127,736 +81807 72 +38
2024-02-06 Tue 2,570 - 128,131 +395 72 -
2024-02-13 Tue 2,570 - 128,589 +458 72 -
2024-02-17 Sat 2,570 - 128,768 +179 72 -
2024-02-29 Thu 2,570 - 129,357 +589 72 -
2024-03-01 Fri 2,570 - 129,417 +60 72 -
2024-03-07 Thu 2,570 - 129,573 +156 72 -
2024-03-10 Sun 2,570 - 129,605 +32 72 -
2024-03-14 Thu 2,570 - 129,770 +165 72 -
2024-03-19 Tue 2,570 - 129,902 +132 72 -
2024-03-21 Thu 2,570 - 129,969 +67 72 -
2024-03-31 Sun 2,570 - 130,300 +331 72 -
2024-04-11 Thu 2,570 - 130,625 +325 72 -
2024-04-16 Tue 2,570 - 130,733 +108 72 -
Toplam Özet - +84804 +38
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes