play games
play games

Aboneler

528

gösterimler

206,835

Videolar

93

YouTube ID

UCudjgNCfZVrrJ00iHVaTefw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-10 Sat 531 - 205,412 - 93 -
2024-02-17 Sat 531 - 205,545 +133 93 -
2024-02-21 Wed 531 - 205,653 +108 93 -
2024-03-01 Fri 529 -2 205,820 +167 93 -
2024-03-04 Mon 529 - 205,918 +98 93 -
2024-03-10 Sun 529 - 206,031 +113 93 -
2024-03-11 Mon 529 - 206,076 +45 93 -
2024-03-17 Sun 529 - 206,162 +86 93 -
2024-03-19 Tue 529 - 206,268 +106 93 -
2024-03-21 Thu 529 - 206,307 +39 93 -
2024-03-29 Fri 529 - 206,463 +156 93 -
2024-03-30 Sat 529 - 206,468 +5 93 -
2024-04-01 Mon 529 - 206,517 +49 93 -
2024-04-13 Sat 528 -1 206,750 +233 93 -
2024-04-16 Tue 528 - 206,835 +85 93 -
Toplam Özet -3 +1423 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes