Kaniya dengbeja
Kaniya dengbeja

https://www.facebook.com/profile.php?id=100049607980680&mibextid=LQQJ4d Dengbejinin En güzel eserlerini izlemek için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz Videolarımızı izlerken lütfen kanalımıza abone olmayı videolarımızı beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın Yüklediğimiz içeriklerden ilk haberdar olmak istiyorsanız bildirim zilini de açabilirsiniz Saygılarımızla Kaniya dengbeja

Aboneler

18,200

gösterimler

5,336,708

Videolar

2,554

YouTube ID

UCurQPG37DGQimclI_53Mhzg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-14 Thu 17,700 - 5,166,084 - 2,502 -
2024-03-16 Sat 17,700 - 5,173,411 +7327 2,504 +2
2024-03-17 Sun 17,700 - 5,187,418 +14007 2,507 +3
2024-03-19 Tue 17,800 +100 5,196,211 +8793 2,512 +5
2024-03-24 Sun 17,900 +100 5,223,314 +27103 2,522 +10
2024-03-25 Mon 17,900 - 5,223,314 - 2,523 +1
2024-03-26 Tue 17,900 - 5,233,597 +10283 2,526 +3
2024-03-29 Fri 17,900 - 5,249,052 +15455 2,531 +5
2024-03-31 Sun 17,900 - 5,257,772 +8720 2,533 +2
2024-04-05 Fri 18,000 +100 5,278,122 +20350 2,538 +5
2024-04-06 Sat 18,000 - 5,281,988 +3866 2,540 +2
2024-04-07 Sun 18,100 +100 5,285,715 +3727 2,542 +2
2024-04-12 Fri 18,100 - 5,313,045 +27330 2,549 +7
2024-04-16 Tue 18,200 +100 5,327,877 +14832 2,553 +4
2024-04-17 Wed 18,200 - 5,336,708 +8831 2,554 +1
Toplam Özet +500 +170624 +52
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes