Tolga Ünüvar
Tolga Ünüvar

Evimdeki amatör stüdyomda arkadaşlarla çekimini kaydını yaptığımız amatör çalışmalarımızdan oluşan video kanalımıza hoşgeldiniz,

Aboneler

548

gösterimler

550,518

Videolar

114

YouTube ID

UCv1xuRT5loFCNHdpNZeLocw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-26 Tue 547 - 549,581 - 114 -
2024-01-17 Wed 550 +3 549,783 +202 114 -
2024-01-28 Sun 550 - 549,886 +103 114 -
2024-01-29 Mon 550 - 549,886 - 114 -
2024-02-08 Thu 549 -1 549,960 +74 114 -
2024-02-17 Sat 549 - 550,050 +90 114 -
2024-03-02 Sat 550 +1 550,136 +86 114 -
2024-03-05 Tue 550 - 550,154 +18 114 -
2024-03-10 Sun 550 - 550,187 +33 114 -
2024-03-19 Tue 550 - 550,255 +68 114 -
2024-03-24 Sun 550 - 550,316 +61 114 -
2024-04-04 Thu 550 - 550,417 +101 114 -
2024-04-07 Sun 550 - 550,434 +17 114 -
2024-04-09 Tue 549 -1 550,447 +13 114 -
2024-04-16 Tue 548 -1 550,518 +71 114 -
Toplam Özet +1 +937 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes