Başlarım Böyle İşe
Başlarım Böyle İşe

Başlarım Böyle İşe, meslekler hakkında orijinal programlar, nitelikli röportajlar ve görsel hikayeler üreten bir yeni internet kanalı. İçeriklerini şimdilik youtube başta olmak üzere sosyal medya hesaplarında yayınlıyor. Merak edilen meslekler üzerine; çekimleri, röportajları ve araştırmalarını Başlarım Böyle İşe ekibinin gerçekleştirdiği, orijinal videolar ile güncel ve geçmiş meseleler üzerine nitelikli süreç anlatıları... Merak ettiğiniz, videosunu izlemek istediğiniz meslekler için ve diğer konular için iletişim adresimiz: baslarimboyleisetv@gmail.com Bizi sosyal medyada takip et: Insta: https://www.instagram.com/baslarimboyleisetv Twitter: https://twitter.com/baslarimboyle Facebook: https://www.facebook.com/baslarimboyleise

Aboneler

20,500

gösterimler

1,929,249

Videolar

43

YouTube ID

UCv3SGCC4WpOSKaCcp6WoveQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-02 Fri 20,400 - 1,901,980 - 43 -
2024-02-06 Tue 20,400 - 1,903,406 +1426 43 -
2024-02-08 Thu 20,400 - 1,904,036 +630 43 -
2024-02-13 Tue 20,400 - 1,905,564 +1528 43 -
2024-02-15 Thu 20,400 - 1,905,880 +316 43 -
2024-02-17 Sat 20,400 - 1,906,798 +918 43 -
2024-02-21 Wed 20,400 - 1,908,077 +1279 43 -
2024-03-10 Sun 20,400 - 1,913,272 +5195 43 -
2024-03-14 Thu 20,400 - 1,914,864 +1592 43 -
2024-03-19 Tue 20,400 - 1,916,638 +1774 43 -
2024-03-26 Tue 20,500 +100 1,919,285 +2647 43 -
2024-04-05 Fri 20,500 - 1,923,073 +3788 43 -
2024-04-19 Fri 20,500 - 1,928,662 +5589 43 -
2024-04-20 Sat 20,500 - 1,928,662 - 43 -
2024-04-21 Sun 20,500 - 1,929,249 +587 43 -
Toplam Özet +100 +27269 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes