Barış Özcan
Barış Özcan

I tell stories about art, design and technology. Sanat, tasarım ve teknoloji konularına "hikaye anlatıcılığı" (storytelling) perspektifinden bakış.

Aboneler

6,570,000

gösterimler

866,833,203

Videolar

797

YouTube ID

UCv6jcPwFujuTIwFQ11jt1Yw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-07 Wed 6,510,000 - 851,310,642 - 781 -
2024-02-11 Sun 6,520,000 +10000 852,221,166 +910524 782 +1
2024-02-13 Tue 6,520,000 - 853,085,940 +864774 783 +1
2024-02-15 Thu 6,520,000 - 853,495,578 +409638 783 -
2024-02-17 Sat 6,520,000 - 854,121,713 +626135 783 -
2024-03-02 Sat 6,530,000 +10000 857,135,306 +3013593 787 +4
2024-03-10 Sun 6,540,000 +10000 858,844,950 +1709644 789 +2
2024-03-14 Thu 6,540,000 - 859,944,359 +1099409 791 +2
2024-03-15 Fri 6,540,000 - 859,944,359 - 791 -
2024-03-19 Tue 6,550,000 +10000 861,039,697 +1095338 792 +1
2024-03-22 Fri 6,550,000 - 861,545,379 +505682 792 -
2024-03-26 Tue 6,550,000 - 862,307,064 +761685 793 +1
2024-03-28 Thu 6,550,000 - 862,708,303 +401239 794 +1
2024-04-07 Sun 6,560,000 +10000 864,786,082 +2077779 796 +2
2024-04-17 Wed 6,570,000 +10000 866,833,203 +2047121 797 +1
Toplam Özet +60000 +15522561 +16
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes