MISA Live  Mass Today
MISA Live Mass Today

Aboneler

117,000

gösterimler

17,441

Videolar

57

YouTube ID

UCxRAXgHHpaPiJe8-r5DeKbg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-23 Fri 118,000 - 17,365 - 57 -
2024-03-01 Fri 118,000 - 17,370 +5 57 -
2024-03-06 Wed 117,000 -1000 17,380 +10 57 -
2024-03-10 Sun 117,000 - 17,382 +2 57 -
2024-03-12 Tue 117,000 - 17,388 +6 57 -
2024-03-14 Thu 117,000 - 17,389 +1 57 -
2024-03-16 Sat 117,000 - 17,413 +24 57 -
2024-03-19 Tue 117,000 - 17,417 +4 57 -
2024-03-23 Sat 117,000 - 17,420 +3 57 -
2024-03-26 Tue 117,000 - 17,421 +1 57 -
2024-03-27 Wed 117,000 - 17,421 - 57 -
2024-04-04 Thu 117,000 - 17,428 +7 57 -
2024-04-07 Sun 117,000 - 17,435 +7 57 -
2024-04-15 Mon 117,000 - 17,441 +6 57 -
2024-04-17 Wed 117,000 - 17,441 - 57 -
Toplam Özet -1000 +76 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes