Gökçe Akyıldız Hayranı
Gökçe Akyıldız Hayranı

Aboneler

1,300

gösterimler

42,994

Videolar

15

YouTube ID

UCxUIw3Wf_XcE3tvSAVQHaKg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-23 Fri 1,300 - 42,412 - 15 -
2024-02-26 Mon 1,300 - 42,468 +56 15 -
2024-03-07 Thu 1,300 - 42,594 +126 15 -
2024-03-10 Sun 1,300 - 42,618 +24 15 -
2024-03-15 Fri 1,300 - 42,671 +53 15 -
2024-03-19 Tue 1,300 - 42,700 +29 15 -
2024-03-21 Thu 1,300 - 42,721 +21 15 -
2024-03-24 Sun 1,300 - 42,767 +46 15 -
2024-03-27 Wed 1,300 - 42,783 +16 15 -
2024-04-04 Thu 1,300 - 42,854 +71 15 -
2024-04-07 Sun 1,300 - 42,888 +34 15 -
2024-04-17 Wed 1,300 - 42,973 +85 15 -
2024-04-19 Fri 1,300 - 42,989 +16 15 -
2024-04-20 Sat 1,300 - 42,989 - 15 -
2024-04-21 Sun 1,300 - 42,994 +5 15 -
Toplam Özet - +582 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes