KIYI BALIKÇISI
KIYI BALIKÇISI

Kıyıdan balık avı, amatör balıkçılık, oltacılık, coastal fishing, surfcasthing, deneyimlerimi paylaştığım kanalıma herkesi izlemeye, abone olmaya davet ediyorum teşekkürler

Aboneler

3,600

gösterimler

781,725

Videolar

311

YouTube ID

UCxlfjLk3fS0x6Gdt-sd99tQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-23 Fri 3,580 - 763,242 - 301 -
2024-02-24 Sat 3,580 - 766,346 +3104 305 +4
2024-03-01 Fri 3,580 - 767,870 +1524 307 +2
2024-03-06 Wed 3,580 - 769,026 +1156 307 -
2024-03-10 Sun 3,580 - 769,707 +681 307 -
2024-03-14 Thu 3,590 +10 770,926 +1219 307 -
2024-03-19 Tue 3,590 - 771,952 +1026 307 -
2024-03-20 Wed 3,590 - 772,377 +425 307 -
2024-03-26 Tue 3,580 -10 774,227 +1850 308 +1
2024-03-28 Thu 3,590 +10 775,142 +915 309 +1
2024-03-31 Sun 3,590 - 776,452 +1310 310 +1
2024-04-04 Thu 3,590 - 777,544 +1092 310 -
2024-04-11 Thu 3,600 +10 779,564 +2020 310 -
2024-04-13 Sat 3,600 - 779,979 +415 311 +1
2024-04-16 Tue 3,600 - 781,725 +1746 311 -
Toplam Özet +20 +18483 +10
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes