Paroda
Paroda

Paroda’nın resmi camekanı

Aboneler

581

gösterimler

18,905

Videolar

3

YouTube ID

UCxulIQLO7pIh71lYMpMwYwg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 573 - 17,271 - 2 -
2024-01-29 Mon 574 +1 17,271 - 2 -
2024-02-13 Tue 573 -1 17,271 - 2 -
2024-02-17 Sat 575 +2 17,271 - 3 +1
2024-02-18 Sun 577 +2 17,953 +682 3 -
2024-02-22 Thu 578 +1 18,336 +383 3 -
2024-03-07 Thu 580 +2 18,530 +194 3 -
2024-03-08 Fri 580 - 18,530 - 3 -
2024-03-10 Sun 579 -1 18,530 - 3 -
2024-03-19 Tue 582 +3 18,716 +186 3 -
2024-03-29 Fri 581 -1 18,716 - 3 -
2024-04-01 Mon 581 - 18,716 - 3 -
2024-04-10 Wed 581 - 18,716 - 3 -
2024-04-12 Fri 581 - 18,716 - 3 -
2024-04-16 Tue 581 - 18,905 +189 3 -
Toplam Özet +8 +1634 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes