ERZİNCAN TAKLACI
ERZİNCAN TAKLACI

Merhaba arkadaşlar benim adım Azizcan 9. Sınıf öğrencisiyim erzincan kemahlıyım hayvanları çok seviyorum bu merakım 4 yaşındayken başladı ilk eve kaplumbağa aldım ondan sonra ordek ondan sonra tavuk aldim ve bunlarla 7 yaşıma kadar ilgilendim bir çift tip güvercini aldim onları koye gotudum 3 ay orda baktım ve onları orda dayıma bıraktım yaklaşık 7 senedir güvercin besliyorum ve bazı bilgilerimi sizlerle paylaşmak için kurdum kanalı eğer kanalımı begendiyseniz like atmayı ve abone olmayı unutmayın hepinizi seviyorum bay bay Facebook Erzincan Taklacı İNSTAGRAM Erzincan Taklacı Her gün vido İlk aldığım parayla Lösemili çocuklara bağış yapcam Abone olmayi unutmayın ve like atmayı unutmayın Hedefim (200) (500) (1000) Konularım Güvercin Tavuk Vlog Muhabbet kuşları Gibi şeyler gelcek Biliyorsun ki ailemiz büyük gel sende bizim ailemize katıl ??NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Aboneler

239

gösterimler

30,271

Videolar

41

YouTube ID

UCxuzn0uWVLETSPS6F9gpwoQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-17 Wed 240 - 29,692 - 41 -
2024-01-28 Sun 240 - 29,754 +62 41 -
2024-01-29 Mon 240 - 29,754 - 41 -
2024-01-31 Wed 240 - 29,766 +12 41 -
2024-02-09 Fri 240 - 29,829 +63 41 -
2024-02-17 Sat 240 - 29,893 +64 41 -
2024-02-20 Tue 240 - 29,909 +16 41 -
2024-03-03 Sun 240 - 29,972 +63 41 -
2024-03-10 Sun 239 -1 29,999 +27 41 -
2024-03-14 Thu 239 - 30,027 +28 41 -
2024-03-19 Tue 239 - 30,052 +25 41 -
2024-03-26 Tue 239 - 30,111 +59 41 -
2024-04-04 Thu 239 - 30,173 +62 41 -
2024-04-06 Sat 239 - 30,183 +10 41 -
2024-04-16 Tue 239 - 30,271 +88 41 -
Toplam Özet -1 +579 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes