BİLGİ Dunyasi
BİLGİ Dunyasi

Bilginin günümüzde ne kadar önemli olduğunu bilmiyen yoktur. İşte biz onun için bu videoları yayınlamayı görev edindik.

Aboneler

1,040

gösterimler

65,484

Videolar

80

YouTube ID

UCyllt9Oki3Alp_Qmy4FZC6A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-10 Sat 1,020 - 27,853 - 32 -
2024-02-13 Tue 1,020 - 27,854 +1 32 -
2024-02-17 Sat 1,020 - 27,860 +6 32 -
2024-02-18 Sun 1,020 - 27,860 - 32 -
2024-02-21 Wed 1,020 - 27,872 +12 32 -
2024-03-04 Mon 1,020 - 29,286 +1414 49 +17
2024-03-10 Sun 1,050 +30 63,274 +33988 80 +31
2024-03-16 Sat 1,040 -10 65,400 +2126 80 -
2024-03-17 Sun 1,040 - 65,400 - 80 -
2024-03-19 Tue 1,040 - 65,416 +16 80 -
2024-03-26 Tue 1,040 - 65,459 +43 81 +1
2024-03-31 Sun 1,040 - 65,471 +12 81 -
2024-04-06 Sat 1,040 - 65,478 +7 81 -
2024-04-14 Sun 1,040 - 65,484 +6 80 -1
2024-04-16 Tue 1,040 - 65,484 - 80 -
Toplam Özet +20 +37631 +48
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes